نکات کلیدی فرآیند بسته باتری لیتیومی 18650 شما چیست؟

November 4, 2021

نکات کلیدی فرآیند بسته باتری لیتیومی 18650 شما چیست؟

 

 

باتری لیتیوم یونی 18650 یکی از رایج ترین باتری های لیتیوم یونی در بازار است، بنابراین نکات اصلی در مورد فرآیند PACK باتری لیتیوم یونی 18650 چیست؟بیا یک نگاهی بیندازیم.
 
فرآیند بسته باتری لیتیوم 18650 عمدتاً با توجه به ساختار باتری PACK فرموله شده است.بیشتر ویژگی های فرآیند بسته باتری لیتیومی 18650 مشابه هستند و با موازی های متعدد و رشته های متعدد مشخص می شوند.فرآیند بسته باتری لیتیومی 18650 دارای ویژگی های متمایزی است.بزرگترین ویژگی ترکیب انعطاف پذیر است.اکثر سفارشات مداوم را می توان به صورت نیمه اتوماتیک تکمیل کرد.می توان تصور کرد که فرآیند بسته باتری لیتیومی 18650 اکنون بیش از پیش ساده شده است.به طور کلی، بسته باتری 18650 لیتیومی PACK شامل: سلول باتری 18650، برد محافظ باتری، ورق نیکل اتصال، ورق نیکل سرب، لوازم جانبی کاغذ سبز، کاغذ عایق، سیم یا سیم پلاگین، بسته بندی یا پوسته بیرونی PVC، خروجی (شامل کانکتور) است. کلید کلید، نشانگر باتری، EVA، کاغذ جو، براکت پلاستیکی و سایر مواد کمکی با هم پک را تشکیل می دهند و اکثر انواع بسته باتری 18650 برای این فرآیند مناسب هستند.
 
ویژگی های کیفیت فرآیند بسته باتری لیتیوم 18650
 
1. استفاده از باتری های لیتیومی با کیفیت خوب به تامین کنندگان واجد شرایط و پایدار نیاز دارد تا تک سلولی عملکرد خوبی را ارائه دهند.سلول های منفرد تحت یک سری تست های ایمنی و تست های عملکرد قرار گرفته اند و پس از احراز شرایط مورد استفاده قرار گرفته اند.
 
2. باتری به مقاومت داخلی کم و قوام خوب نیاز دارد.چه بسته‌های باتری لیتیومی 14.8 ولت یا سایر بسته‌های باتری ذخیره انرژی، برای اطمینان از ظرفیت تخلیه جریان بالا، پلت فرم، اتلاف گرما و غیره باید از مقاومت داخلی پایین اطمینان حاصل شود.
 
3. ساختار باتری طراحی تهویه شده را اتخاذ می کند و فاصله بین دو باتری مجاور کمتر از 2 میلی متر نیست.این ساختار مستلزم آن است که باتری با یک براکت پلاستیکی ثابت شود.
 
4. کارخانه باتری PACK از ورق های نیکل شکافدار برای جوشکاری نقطه ای استفاده می کند.اندازه ورق های نیکل الزامات تخلیه جریان بالا را برآورده می کند.مواد ورق نیکل مقاومت داخلی کم را تضمین می کند.جوشکار نقطه ای عملکرد پایدار را تضمین می کند.سوزن های جوشکاری کیفیت را تضمین می کنند.اپراتورها آموزش دیده و واجد شرایط هستند.پس از انجام کار، بررسی کنید که آیا اتصالات لحیم کاری پس از جوشکاری نقطه ای محکم هستند یا خیر.علاوه بر این، آزمایش‌های ارتعاشی برای هر دسته از محصولات انجام می‌شود تا عملکرد ضد لرزش را تأیید کند.
 
5. دسته های مختلف باتری به محصولات نهایی معمولی ساخته می شوند و تحت آزمایش های عمر قرار می گیرند.هنگامی که تجربه مشخصات طراحی PACK باتری لیتیومی خلاصه می شود، محصولات باتری نهایی تحت آزمایش چرخه قرار می گیرند تا عمر چرخه واقعی بدست آید.
 
6. عملکرد دمای بالا و پایین باتری را بررسی کنید.سلول‌های سازنده‌های مختلف باتری‌های لیتیومی PACK به محصولات نهایی تبدیل می‌شوند و با نرخ‌های تخلیه متفاوت در دماهای بالا و پایین آزمایش می‌شوند تا منحنی دشارژ واقعی به دست آید.