CATL باتری های برق خودروهای هیوندای را تامین می کند

November 18, 2021

Tramway News: طبق گزارش رسانه های خارجی، CATL برای پشتیبانی از تامین باتری های برق هیوندای موتورز، شعبه ای در کره جنوبی راه اندازی کرده است.یکی از افراد نزدیک به دوران نینگده به خبرنگاران فاش کرد که «وضعیت درست است و باتری‌های فسفات آهن سه‌گانه و لیتیوم همگی در حال عرضه هستند».

تاسیس شعبه در کره جنوبی پنجمین شعبه خارج از کشور است که توسط CATL بعد از ژاپن، آلمان، آمریکا و فرانسه تاسیس شده است.

افراد مطلع فاش کردند که شعبه ای که توسط CATL در کره جنوبی تأسیس شده بود در ابتدای تأسیس یک مدیر و دو کارمند داشت.با توسعه تجارت، انتظار می رود تعداد کارمندان در شعبه کره جنوبی CATL افزایش یابد.افراد مطلع همچنین فاش کردند که دفتر شعبه کره جنوبی CATL در منطقه گانگنام سئول واقع شده است.

تامین کنندگان باتری زیادی در کره جنوبی وجود دارد.ال‌جی نیو انرژی، که برگرفته از تجارت باتری ال‌جی شیمی است، یک تامین‌کننده مهم جهانی باتری خودروهای الکتریکی است.آنها در حال حاضر جنرال موتورز، تسلا، هیوندای و دیگر تولیدکنندگان را تامین می کنند.SK On و Samsung SDI وجود دارد.

CATL به عنوان یک تامین کننده مهم جهانی باتری خودروهای الکتریکی، سفارشاتی از هیوندای موتورز نیز دریافت کرده است.در فوریه سال جاری، رسانه‌های کره جنوبی در گزارش‌هایی اعلام کردند که پس از دریافت دومین سری سفارشات باتری هیوندای موتور، CATL توسط هیوندای موتور به عنوان سومین دسته از تامین‌کنندگان باتری انتخاب شد.